Archiwum grudzień 2015


gru 31 2015 Szczęśliwego Nowego Roku 2016
Komentarze: 0

Szczęśliwego Nowego Roku 2016

gru 31 2015 Pomożemy-Doradzimy w usterce twojego komputera...
Komentarze: 0

Jeśli macie awarę i nie możecie sobie z nią poradzić Piszcie na forum będziemy rozwijać temat !!

gru 29 2015 Zalałeś laptopa ? Działaj szybko !
Komentarze: 0

Co zrobić ?

Jak najszybciej odchyl maksymalnie do tyłu ekran i odwróć laptopa do góry nogami  Od razu odłącz zasilanie. Od razu wyjmij baterię. Pozostaw notebooka przynajmniej na 24 godziny w pozycji klawiaturą do dołu. Pod żadnym pozorem nie włączaj notebooka.

Dla pewności zanieś komputer do serwisu. Nawet przy niewielkim zalaniu może dojść do korozji na stykach elementów elektronicznych. Dokładne wyczyszczenie wnętrza komputera oddala takie zagrożenie.

gru 29 2015 Usterki laptopów
Komentarze: 0

Typowe usterki laptopów / netbooków
Laptop to sprzęt codziennego użytku, który potrafi zużywać się w niewiarygodne szybkim tempie. Trudne warunki pracy elektroniki oraz ograniczona cyrkulacja powietrza w zminiaturyzowanej obudowie doprowadzają po jakimś czasie do różnych uszkodzeń.
Przykładowe usterki w laptopach:
 

    Zalanie laptopa     Usterka układu chłodzenia     Przegerzewanie się laptopa     Uszkodznia gniazda zasilania DC w laptopie     Blue Screen     Reinstalacja Windows     Napęd DVD nie czyta płyt     Laptop nie widzi dysku     Brak dźwięku     Uszkodzone mechanicznie gniazdo USB, gniazdo słuchawkowe     Laptop wyłącza się samoczynnie     Nie działa sieć bezprzewodowa     Laptop nie ładuje baterii     Nie działa karta sieciowa LAN     Blady obraz-brak podświetlania matrycy     Artefakty, krzaczki na ekranie, dziwne znaczki lub linie     Rozmyty obraz, biały ekran, blady ekran     Laptop włącza się, ale ekran pozostaje czarny     Laptop nie działa, nie włącza się     Migoczący ekran Wolne działanie laptopa

Postaramy się dokładnie opisać punkt po punkcie jak wykonać to samemu.

gru 27 2015 Serwis Laptopów Łódź witamy na blogu
Komentarze: 0

Witamy serdecznie

Za pośrednictwem tego bloga będziemy umieszczać artykuły dotyczące naprawy laptopów jak i również komputerów pc. Nie raz niejeden z nas użytkowników sprzętu spotyka się z awarią która kończy się oddaniem sprzętu do serwisu.

Opiszemy co robić jak konserwować swojego laptopa we własnym zakresie co zaoszczędzi oczywiście wydatek.

Zapraszamy do śledzenia nas i zapoznawania się z naszymi artykułami jakie będziemy zamieszczać.